[rev_slider slider]

O nas

Serdecznie zapraszamy do gospodarstwa agroturystycznego KLEKOLDZIN (w Klotyldzinie, gmina Margonin). Dzięki swojemu położeniu zapewnia doskonały kontakt z przyrodą, cenna w dzisiejszych czasach cisza, przerywana jest pięknym świergotem rozmaitych ptaków. Urozmaicony krajobraz zachęca do wycieczek konnych, pieszych i rowerowych. Do najbliższego jeziora jest 1 km, gdzie można oddać się sportom wodnym; m.in. jazda na nartach wodnych.

Czy marzyliście kiedyś o włóczęgach na końskim grzbiecie w stronę zachodzącego słońca? Bez znaczenia czy macie lat 5 czy 95 – nigdy nie jest za późno, żeby spróbować! Dziewicze lasy obfitują w grzyby oraz inne owoce leśne.

Oferujemy komfortowy wypoczynek i miłą atmosferę w przytulnie urządzonych pokojach z łazienkami. Nasze gospodarstwo specjalizuje się w hodowli koni, tak więc zapraszamy wszystkich miłośników jazdy konnej. Nasze siedlisko jest ogrodzone, wjazd zabezpieczony bramą. Na parkingu można bezpiecznie zostawić samochód.

W ofercie jeździeckiej stwarzamy Państwu możliwość nauki jazdy konnej od podstaw poprzez wszystkie poziomy zaawansowania. Nasze konie są spokojne, każdy koniarz znajdzie coś dla siebie.

Wieczorami można posiedzieć przy ognisku w specjalnie przygotowanej chacie.
Zapewniamy, iż chwile spędzone u nas wzbogacą Państwo o piękny bagaż niezapomnianych przeżyć, wrażeń i wspomnień.